Ціни та акції
Ціни та акційні пропозиції на програми та послуги

Продукти BAS
(Business Automation Software)

Сучасні рішення для автоматизації бізнесу на базі платформи BAF
(Business Automation Framework)
Популярні конфігурації BAS для України
BAS Бухгалтерія
BAS Бухгалтерія - це остання розробка для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку для комерційних підприємств України.
Версія 2.1
BAS управління торгівлею
BAS управління торгівлею для автоматизації торгово-сервісних компаній України.
Версія 3.2
BAS Роздрібна торгівля
BAS Роздрібна торгівля - дає змогу вести комплексний облік у роздрібних торгових точках або магазинах підприємств України.
Версія 2.2


BAS Документообіг КОРП
BAS Документообіг КОРП - сучасне рішення для управління бізнес-процесами та спільною роботою співробітників, а також організації електронного документообігу компанії.
BAS ERP
BAS ERP - дає змогу вести комплексний облік на виробничих підприємствах України. Сьогодні є найповнішим ERP-рішенням для автоматизації бізнесу.
BAS КУП
BAS КУП є сучасним рішенням для ведення комплексного обліку комерційних підприємств України. Продукт прийшов на зміну популярному рішенню 1С УТП 1.2 лінійки продуктів 1С* і вже встиг завоювати довіру користувачів.
BAS Управління холдингом
BAS Управління холдингом - високотехнологічне рішення для групи компаній з повною або частковою централізацією функцій управління фінансами, закупівлями, побудовою звітності.
BAS Управління холдингом
BAS Медицина - це перше галузеве рішення лінійки продуктів BAS і складається з двох типових рішень: BAS Лікарня і BAS Поліклініка.
Покоління програм BAS
Усі актуальні релізи конфігурацій розроблені в Європі та підтримуються партнерами Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ) в Україні
Досягайте цілей разом з необмеженим функціоналом BAS!
Автоматизуйте бізнес - економте час та збільшуйте прибутки!