SendPulse інтеграція з CRM
в BAS /1C

Email-маркетинг — це ключ до успіху бізнесу, який дозволяє вибудовувати довготривалі відносини з клієнтами та формувати лояльну аудиторію. Він допомагає інформувати клієнтів про нові продукти, акції та спеціальні пропозиції, що сприяє збільшенню продажів. Використовуючи email-розсилки, можна значно підвищити прибутковість та утримувати постійний контакт з клієнтами.
Окреме функціонування email-маркетингу від CRM-системи призводить до численних проблем. Ручне перенесення контактів стає трудомістким і збільшує ймовірність помилок. Сегментація клієнтів і налаштування персоналізованих розсилок вимагають додаткових зусиль, що знижує ефективність маркетингових кампаній та уповільнює реакцію на запити клієнтів. Інтеграція SendPulse з BAS вирішує ці та інші проблеми, автоматизуючи процеси та підвищуючи якість комунікації.

Переваги інтеграції SendPulse з BAS

Управління розсилками в BAS

Інтеграція дозволяє керувати email-розсилками безпосередньо з CRM-підсистеми BAS. Це спрощує процес створення та відправки листів — не треба витрачати час на використання сторонніх інструментів.

Безшовна інтеграція

Можливість створення розсилок без необхідності експорту та імпорту адресних книг між BAS та SendPulse, що значно полегшує роботу. Легко відправляйте листи через сервіс SendPulse не виходячи з BAS.

Автоматизація воронки продажів

Інтеграція дозволяє автоматизувати процеси воронки продажів, що підвищує ефективність маркетингових зусиль. Автоматичні тригери та персоналізовані розсилки допоможуть залучити більше клієнтів.

Формування звітності

Завдяки інтеграції ви можете отримувати аналітичні звіти безпосередньо в BAS. Це дозволяє оперативно аналізувати результати маркетингових кампаній та коригувати стратегії.

Планування маркетингових кампаній

Ефективне планування роботи відділу маркетингу та продажів стає можливим завдяки прямій комунікації з клієнтами безпосередньо в BAS. Ви можете легко сегментувати аудиторію та планувати розсилки, враховуючи інтереси та поведінку клієнтів.

Дізнатись більше про SendPulse

Дізнатись більше про систему розсилок SendPulse та отримати сумарну знижку 1250 грн на перші п'ять платежів
В BAS CRM доступна вся необхідна інформація про розсилки, здійснені через інтегрований сервіс SendPulse.
Хочете автоматизувати ваші маркетингові розсилки та збільшити продажі?
Залиште заявку зараз і дізнайтесь, як інтеграція SendPulse з BAS допоможе вашому бізнесу!
Підписатися
© 2011-2024 INGENUM. Всі права захищені.
Розробник веб-сайту: INGENUM