Фулфілмент для бізнесу

Управління логістичними процесами компанії на аутсорсі набирає популярності серед бізнес-клієнтів, що дозволяє зменшити навантаження на складський відділ та оптимізувати його утримання
Інтеграції з підтримкою Фулфілмент*
SKU: 700.954.29
100
299
Компанії, з якими інтегруються наші модулі eComm+ можуть також надавати вам послуги з Фулфілменту. Якщо вам необхідно управляти Фулфілментом через програми для обліку BAS або 1С - зверніться до нас.
---
* - модуль для Розетка вміє завантажувати замовлення з обробкою через Фулфілмент з вибором покупця (фулфілмент) та складу фулфілмент / оферти фулфілмент
Важливо: запропоновані рішення не управляють послугою фулфілменту, а тільки демонструють наявність цієї послуги у організації-підрядника. При необхідності інтеграції або управління Фулфілментом - зв'яжіться з нашим відділом продажів.

Переваги фулфілменту

логістичні процеси на аутсорсі

Швидка відправка посилок

Завдяки зберіганню ваших товарів на складах логістичної компанії, що має розгалужену логістичну структуру, обробка заявок і доставка виконується в рази швидше, а завдяки автоматизованим процесам логістичної компанії або сервісу всі процеси проходять без вашого втручання

Надійне зберігання товару

Всі товари на складах фулфілменту надійно зберігаються відповідно до правил та норм адресного зберігання, що також дозволяє якісно та оперативно збирати та обробляти товари на відправку. Компанія, з якою заключається договір Фулфілменту несе відповідальність за якісне та надійне зберігання та обробку заявок згідно заключеного з нею договору Фулфілменту.

Комплексна логістика

Розгалужена мережа складів або логістичних відділень, якісне програмне забезпечення для управління логістичними процесами, наявність мотивованого персоналу і власного автотранспорту, "захист" від блекаутів - роблять послуги Фулфілменту для бізнесу ще популярнішими через свою комплексність.

Управління Дропшипінгом

На складах логістичної компанії можуть зберігатись не тільки ваші товари, а й товари ваших партнерів по Дропшипінгу, що значно спрощує обробку заявок на доставку та оптимізує весь логістичний процес. Якщо ваш Дропшипер не має заключеного договору Фулфілменту але ви працюєте саме через цей договір - компанія з Фулфілменту може приймати і обробляти посилки від ваших партнерів-постачальників замість вас.
Автоматизація Дропшипінгу

Інтеграція з вашою CRM BAS

Наявність API Фулфілменту для управління процесами передачі товарів та заявок дозволяє отримати додаткові переваги та зручність при управлінні вашими логістичними процесами через інтеграцію з вашою обліковою системою BAS CRM або 1с.