Платформа A2v10

A2v10 — платформа для швидкої розробки облікових систем, рішень для автоматизації бізнес-процесів, аналітики та онлайн-торгівлі.
Рохробка на цій платформі принципово відрізняється від розробки на платформі 1с та BAF, має безліч переваг у порівнянні з ними.
A2v10 — ефективність, адаптивність та економічність в розробці рішень для бізнесу
В умовах нових викликів, народжуються нові фреймворки як A2v10, для швидкої та гнучкої розробки та в сучасних умовах потреби в дистанційній роботі, швидкості та адаптивності цієї розробки та ще й з економічним бюджетом. На платформі A2v10 розроблені такі відомі та й популярні рішення як Quincefin - облікова система для малого та середнього бізнесу, а також рішення Bookkeeper - сервіс онлайн-бухгалтерії та інші рішення для обліку, бізнес-аналітики та управління бізнесом.
Важливо: платформа A2v10 є платформою з відкритим кодом, підтримує роботу на ПК, планшетах та мобільних пристроях. Дозволяє інтегруватись з різними сервісами та обладнанням, що часто використовються в розробці додатків та рішень для бізнесу та як альтернативна платформа для розробки замість платформ 1с та BAF.
Можливості A2v10 платформи
8 ключових можливостей A2v10 для розробки бізнес-рішень
 • Ефективність
  Структура платформи розроблена таким чином, щоб розробник бізнес-застосунків міг сконцентруватися на вирішенні конкретних завдань у своїй галузі, уникнувши деталей низькорівневих технологій.
 • Відкритість
  Весь код платформи доступний для перегляду і вивчення, оскільки всі прикладні застосунки зберігаються у вигляді текстових файлів. Ця архітектура легко інтегрується з будь-якими системами спільної розробки програмного забезпечення.
 • Web + Desktop
  Платформа підтримує два середовища для запуску. Ваш застосунок буде функціонувати без жодних змін як у веб-середовищі, так і в хмарному середовищі, а також на комп'ютері користувача.
 • Оптимізовано для хмари
  Код платформи спеціально оптимізовано для роботи в хмарному середовищі, що призводить до мінімізації кількості запитів до сервера застосунків і забезпечує високу швидкість роботи. Також зменшена кількість запитів до бази даних, що дозволяє значно знизити витрати на управління системою.
 • Мультитенантність
  Платформа підтримує мультитенантність, що означає, що можлива одночасна підтримка багатьох незалежних сегментів баз даних в одному фізичному просторі. Мультитенантні застосунки ідеально підходять для забезпечення програмного забезпечення "як сервіс" (SaaS).
 • JavaScript
  Усі бізнес-застосунки розробляються з використанням мови програмування JavaScript (або TypeScript), яка є однією з найбільш популярних у світі. Для вирішення більш складних задач можна використовувати будь-яку мову .NET Framework.
 • Бізнес-процеси
  Підтримка бізнес-процесів не лише зафіксовує факти господарської діяльності підприємства, але й керує їх послідовністю та умовами виконання. Доступ виконавців контролюється на основі ролей з урахуванням кожної стадії процесу.
 • Інтеграція
  Платформа підтримує різноманітні типи інтеграції з іншими системами. Це включає можливість роботи з обидвома напрямами REST API, прямий доступ до бази даних, інтеграцію з будь-якими бібліотеками .NET. Крім того, підтримується взаємодія з зовнішнім обладнанням, таким як фіскальні реєстратори.

Дізнатись більше про A2v10

Дізнатись більше про платформу A2v10, її можливості та застосунки, розроблені на цій платформі можна
Підписатися
© 2011-2024 INGENUM. Всі права захищені.
Розробник веб-сайту: INGENUM