Платежі від населення в Приват24 для 1С/BAS

Модуль для виставлення рахунків на оплату (інвойсів) населенню в Приват24 (фізичним особам та ФОП) з мінімальною комісію за платіжку від 1 грн.***, що не потребує використання пРРО
Інвойси Приват24 для 1С/BAS
SKU: 700.954.29
100
299
Прийом платежів від населення через Інвойси:
  • формування інвойсу в обліковій системі
  • автоматична відправка інвойсу в Приват24
  • видалення Інвойсу з Приват24
  • можливість сплатити інвойс не клієнтам Приватбанку в касі банку або терміналі самообслуговування (платежі до 5 тис. грн.)
  • відслідковування статусу оплати інвойсу
  • мінімальна комісія з платника від 5 грн.
  • не потрібно використання пРРО
ПРО-версія дозволяє:
  • автоматично завантажувати оплати у вигляді надходження коштів на банківський рахунок
Важливо: особливості сервісу Приватбанку "Платежі від населення" не дозволяють відправляти інвойси на будь-які номери телефонів, які не є фінансовими* (це в планах розробників Приватбанку). Також не відправляються інвойси на E-mail (для роботи з такими платежами використовується сервіс LiqPay).
Сплатити інвойс можна як в кабінеті Приват24 (з ПК або Смартфону) так і в Терміналі самообслуговування (ТСО)** або в Касі Приватбанку** - всі реквізити для оплати передаються заповненими і клієнту тільки треба вибрати картковий рахунок для оплати.
---
* - фінаснсовий номер, це той номер що використовується для входу в Приват24
** - якщо немає фінансового номеру або платник не є клієнтом Приватбанку, такий інвойс можна сплатити в ТСО або касі банку Приват за тим номером телефону, на який відправлявся інвойс (сума платежу обмежена до 5000 грн.).

Що таке інвойс і які переваги роботи з інвойсами?

Електронний Інвойс - це те ж саме що і рахунок на оплату, тільки працювати з ним значно простіше тому що формується він в електронному вигляді і не потребує друку на принтері - виставивши інвойс прямо у вашій обліковій системі вашому клієнту - він отримає його в Приват24 вже як повністю заповнена платіжка і зможе оплатити його не набираючи реквізитів оплати IBAN - це дуже зручно! А ще, приємно те, що оплата таких інвойсів коштуватиме вашому клієнту мінімальних грошей від 1 грн. за платіж* + вам немає необхідності фіскалізувати такі операції тому що гроші поступатимуть безпосередньо на ваш розрахунковий рахунок. Якщо у вашого клієнта немає Прива24 - він може скористтись для оплати Терміналом самообслуговування або оплатити платіж в Касі Приватбанку по номеру телефону на який виставлявся інвойс - сума, якою може розрахуватись ваш клієнт, що немає Приват24, не має перевищувати 5 тис. грн.
---
*** - хто сплачує комісію та яка мінімальна комісія визначається договором з банком!
Як це працює? Дуже просто...
Виставляється інвойс через вашу облікову систему 1C / BAS
Формування інвойсу по замовленню клієнта
При успішному вормуванні інвойсу ваш менеджер отримає нотифікацію: Інвойс № НМ00-000012 від 29.11.2023 на суму 7 000,00 відправлено Сідоров Олександр Геннадійович у Приват24 на фінансовий номер +380676680668.
Отримання інвойсу клієнтом в Приват24
Клієнт отримає ваш рахунок на оплату в свій кабінет Приват24 і зможе побачити детальну інформацію по ньому, сформовану автоматично - це справді дуже зручно і працює без паперу!
Оплата інвойсу в Приват24, ТСО або Касі ПриватБанку
Ознайомившись з деталями інвойсу / рахунку на оплату клієнт обирає з якого карткового рахунку він хоче сплатити цей інвйс та оплачує його - платіжка вже повністю заповнена і нічого не потрібно вводити рками! Гроші постапають вам на ваш розрахунковий рахунок IBAN.
Якщо клієнт не має Приват24 він вказує свій номер телефону на який йому виставлено рахунок на оплату в ТСО або в касі банку і оплачує його! Справді дуже зручно та ще й мінімальною комісією!
Підписатися
© 2011-2024 INGENUM. Всі права захищені.
Розробник веб-сайту: INGENUM