Роботизована система MCBP+ для 1C/BAS

Інтелектуальна роботизована система управління комунікаційними бізнес-процесами MCBP+ призначена для роботизації та автоматизації обліку в системах 1С/BAS з покращеними функціями нотифікації та управління процесами сучасного підприємства - це ідеальне рішення для заміни ручних операцій на автоматизовані та максимальне виключення впливу людського фактору на процеси вашого бізнесу!
Інтелектуальна роботизована система MCBP+ для 1С/BAS (реліз 1.0.10.3 по стану на 22.04.2024 р.)
SKU: 700.954.29
100
299
Базова система розповсюджується на умовах продажу.
Додаткові модулі Дії та Обмін можна придбати тільки за умови наявності договору підписки ПРО.

Можливості модуля ПРО:
 • роботизація ручних дій в базі: умови для подій, обробник дій з конструктором та шаблонами
 • унівесальний обмін будь-якими обʼєктами з різними системами
 • автоматизовані дії з документами, довідниками та регістрами
 • шаблони заповнення документів для обробника дій з вибором даних для автоматичного заповнення та можливості проведення документів
 • конструктор запитів для легкого формуваня обробки подій на 2-х мовах
 • управління Задачами по Предметам та автоматичні задачі з подій
 • нотифікація через Бот та Емейл на будь-які події в базі з документами, довідниками або Регістрами відомостей
 • гнучкі налаштування модуля: Часовий пояс, Графіки роботи для подій
 • дії, що виконуються від імені користувача
 • процеси та бізнес-процеси
 • Друковані форми з інших баз
 • Підтримка взаємодії з ChatGPT
 • Мобільний застосунок (додаток)
-------------------------------------------------
* - базовий модуль розповсюджується без умов підписки і має значно обмежену функціональність. Додаткові функції можна комбінувати в залежності від потреби (переваги підписки нижче).

Переваги MCBP+ версії над базовою MCBP

Інтелектуальна роботизована система модуль управління комунікаційними бізнес-процесами
 • Складові модуля
  Інтелектуальна система роботизації MCBP+ складається з базової функціональності та модулів які додаються за потреби Замовника. На поточний момент реалізовані додаткові модулі обробки дій та обмін даними.
 • Акційні умови підписки
  На поточний момент існують акційні умови за яких базова функціональність інтелектуальної системи роботизації MCBP+ розповсюджується без обов'язкової підписки на оновлення в тому викладі "як вона є" на момент придбання Замовником якою можна користуватись на постійній основі без регулярних платежів.
 • Підписка чи купівля - перевага № 1
  Підписка на оновлення дозволяє використання додаткових модулів та можливість отримання нового функціоналу MCBP+ що постійно розвивається і стає краще.
 • Підписка чи купівля - перевага № 2
  Додаткові модулі включаються в поставку інтелектуальної системи роботизації MCBP+ тільки на умовах оформлення підписки на оновлення.
Варіант оплати по Підписці обрано для цього сучасного модуля з декількох причин:

Унікальний досвід: Модуль розроблено на основі більше ніж 4000 годин роботи над автоматизацією складних бізнес-процесів та електронним документообігом. Це свідчить про великий досвід і спеціалізацію розробників у даній галузі.

Незамінний помічник: Модуль має на меті стати важливим помічником у Вашому бізнесі, який враховує потреби та розвиток сучасного комерційного підприємства.

Адаптованість до невизначених умов: Модуль розроблено з урахуванням можливих невизначених умов, наприклад таких як постійні зміни законодавства.

Програмний код англійською мовою: Код модуля написаний англійською мовою та за допомогою сучасних інструментів що дає можливість масштабування Вашого бізнесу в Європі та загалом у світі.

Підтримка розвитку: Підписка більше ніж на один місяць одразу дозволяє користувачам економити значну суму грошей, а розробникам отримати необхідні інвестиції для подальшого розвитку модуля. Це гарантує постійну підтримку і оновлення рішення.

Усі ці фактори роблять річну підписку найвигіднішим варіантом для користувачів, які бажають отримати доступ до повної функціональності модуля, скористатися його перевагами та іти в ногу з часом.

Кейси застосування модуля MCBP+

приклади роботизації процесів в обліку
Роботизація Каси ККМ
Найчастіше звертаються за роботизацією щоденних типових операцій по касі, таких як:
 • відкриття касової зміни
 • внесення готівки (розмінної монети)
 • автоматчне пробиття чеків в онлайн-торгівлі
 • закриття касової зміни та формування звітів
Роботизація Логістики
Здається логічним, що зміна статусів роботи з замовленням могла б бути автоматичною, але що робити коли є купа умов, які впливають на це - як зробити управління звичайними логістичними операціями зручнішими та автоматичними відповість модуль MCBP.
Роботизація ручних дій
Звичайні ручні операції, щоденні рутинні зміни документів та їх перевірка могли б не займати час ваших кадрів, а зручна нотифікація завжди сповістить відповідальних про можливі відхилення від плану чи проблемні ситуації. З нашим модулем вашим менеджерам не потрібно пам'ятати про зміну Стану документів або перевірку наявність певних даних для нагадування про певну подію - все це зробить модуль MCBP.
Роботизація контролю та KPI
Як часто помилки людського фактору призводили до зниження ефективності роботи підприємтва у вас? Чи всі працівники справляються зі своїми КРІ чи необхідно найняти ще +10 працівників, щоб виконувати всі вимоги законодавства? З модулем MCBP ваш бізнес може працювати спокійно, без завих стресів та необхідності збільшення штату.
Роботизація під час Розробки
Майже кожне підприємство зіштовхується з ситуацією, коли конфігурації або деякі модулі не мають частини бажаних автоматизованих дій на певні дії або події при роботі в базі - найчастіше це зв'язано з тим, що це дуже ускладнює розробку і підтримку таких рішень, а також є багато індивідуальних особливостей у кожного підприємства, які неможливо врахувати при розробці рішень для масового ринку, або не вистачає бюджету на такі складні розробки - наш модуль може звести до мінімуму необхідність в цьому завдяки своїй універсальності застосування і можливості користуватись умовами і діями на різні події в базі, додатково відправляючи нотифікацію відповідальним.
Універсальний обмін JSON

В модулі використовується вбудоване API для організації універсального обміну через JSON з будь-якими джерелами приймання / вивантаження даних: будь-то інші бази 1С/BAS (без використання конфігурації Конвертація) чи системи з ними не повʼязані такі як: онлайн-CRM, сайт, портал тощо.
Роботизація під час переходу
Всі знайомі з ситуацією, або, хоча б раз в своєму житті зіштовхувався з проблемою переходів з однієї системи на іншу: це і неможливість моментально "перескочити" на іншу систему і необхідність дублювання даних поки іде процес запуску нової системи... і таких проблем вистачає. Врешті решт люди втомлюються, пару неуспішних запусків і проект можна вважати проваленим. Цей модуль дозволяє організувати плавний перехід поступово налаштовуючи передачу тих чи інших важливих даних в нову систему.
Бізнес-мережа з необмеженою кількістю учасників

Завдяки модулю роботизації можна побудувати свою бізнес-мережу обміну значимою інформацією з вашими контрагентами: замовниками і постачальниками, починаючи від обміну довіниками, документами, друкованими формами документів або іншою важливою інформацією в оперативному режимі.
Підписатися
© 2011-2024 INGENUM. Всі права захищені.
Розробник веб-сайту: INGENUM