Автоматизація та оптимізація бізнес-процесів

✓INGENUM - повноцінний партнер Спілки автоматизаторів бізнесу ✓автоматизація та підтримка всіх видів торгівлі ✓гарантія на всі свої послуги ✓продаж ПЗ та обладнання ✓ми подружимо 1С:Підприємство з вашим сайтом та телефонією!
Індивідуальні рішення на базі 1С:Підприємство, Бітрікс та IP телефонії з гарантією результату
Повідомте нам, що саме ви хотіли би поліпшити в работі підприємства, а ми зробимо експрес-аудит та запропонуємо відповідний набір програмних продуктів та план дій по їх впровадженню!
Якщо ви займаєтеся роздрібною, гуртовою, мобільною торгівлею, електронною коммерцією, послугами у сфері Бі2Бі…

Якщо ви прагнете «подружити» між собою всі системи: від управлінського, бухгалтерського, складського обліку, до систем CRM та ERP, sms- та email-розсилок, телефонії, інтернет-магазинів та торгівельних майданчиків…

Якщо ви прагнете прийти до порядку, точності, ефективній роботі та передбачуваним високим результатам…
Автоматизуйте бізнес-процеси з INGENUM! Отримуйте до 80 % додаткового прибутку за рахунок інновацій, доки конкуренти буксують, діючи по-старому!

Послуги з автоматизації бізнесу: впровадження продуктів 1С:Підприємство, Бітрікс, IP-телефонії

Ефективні рішення 1000 проблем
Для інтернет-магазинів
Системи та підсистеми електронної комерції, системи управління сайтом Бітрікс, підсистеми для управління торгівлею (для автоматизації служби доставки, email и sms-розсилок).
Для гуртової торгівлі
Рішення, які здатні в рази підвищити ефективність роботи та прибуток компанії. Системи управління торгівлею, торговим підприємством, спеціальна програма для приватних підприємців України.
Для роздрібної торгівлі
Системы управління торгівлею для роздрібу та приватних підприємців. Рішення, які спростять роботу з клієнтами та зі всіма контрагентами; зменшать відсоток помилок та полегшать управлінський облік.
Для мобільної торгівлі
Системи мобільної автоматизації для ефективної роботи торгових представників, мерчандайзерів та магазинів «на колесах» від «Агент-Плюс» та «Мобі-С».
Для комплексної автоматизації
Повна автоматизація бизнес-процесів за допомогою продуктів 1С:Підприємство та Бітрікс24 для клиєнтів з Києва та інших регіонів України. Рішення, які супроводжують весь цикл життєдіяльності підприємства.
Для виробничих компаній
Версії програми 1С:Підприємство для управління невеликими компаніями та великими виробничими холдінгами.
Для компаній, що впроваджують IP телефонію
Панелі телефонії, гібридні АТС, інтерфейсні плати та модулі розширення, програмні АТС AskoziaPBX та модулі до них, SIP-шлюзи.
Комплекс програмних продуктів та послуг для побудови успішного бізнесу
Продукти
1С:Підприємство
Продукти Бітрікс та Бітрікс24
Рішення для IP телефонії
Комплексні продукти
Наш принцип: тільки розумні нововведення
З урахуванням майбутніх планів
Рекомендуємо та впроваджуємо саме то, що підходить для вашого прідприємства з мінімумом додаткових доопрацювань. Залишаємо можливість подальшого розширення функционалу
З можливістю простого оновлення
Пропонуємо продукти 1С:Підприємство останньої версії та, роблячи надбудови, не ломаємо систему автоматичних обновлень. Завдяки цьому наші проекти не потрубують щомісячного доопрацювання
З гарантією результату
У нас не буває сплачених та незавершених проектів. Надаючи послуги з автоматизації бизнес-процесів, ми не пропадаємо, як іноді трапляється з фрілансерами. Навіть заміна виконавця не завадить нам довести проект до фінішної прямої
З поподальшим супроводом
Якщо виникають будь-які сбої, що потрубують консультації — ми приходимо на допомогу вздовж лічених хвилин. В більшості випадків повертаємо працездатність системі віддалено та оперативно
Чому INGENUM часто рекомендують та майже:) не сварять
Повна відповідальність за результат
Ви можете бути спокійні: вашим проектом буде керувати досвідчений керівник проектів. Саме він відповідає за цілісність бачення в цілому системи автоматизації з подальшою масштабованостю, саме він зможе пояснити програмісту, що саме та як ви прагнете реалізувати, виступаючи в якості «перекладача» з мови користувача на технічну мову. Керівник проекту читає думки та коментарі між рядками. В його словнику відсутня фраза «я не знаю» — він відповідальний абсолютно за все!
Повна прозорість: ви бачите, за що сплачуєте
Ми ведемо моніторінг робочого часу працівників та піклуємося, щоб фіксація трудовитрат була чесною. Всі дані завантажуються в 1С:Підприємство та ви отримуєте звіт про використання робочого часу.
Ясність, контроль та економія зі Scrum
Використовуємо гнучку методологію управління проектами Scrum в нашому Бітрікс24. Вирішуємо завдання поступово, одну за другою. Звіряємо з вами очікувані та отримані результати, а також розставляємо пріоритети для подальших робіт. Завдяки цьому вдається зекономити до 30 % часу та скоротити бюджет.
Ми завжди поруч навіть без присутності в вашому офісі
Працюємо віддалено через корпоративний TeamViewer и RDP. Завдяки цьмоу ми, як супер-герої, миттєво «переносимося» за сотні кілометрів, вчасно опиняємося «поруч» та вирішуємо проблему. Економимо ваш час та забезпечуємо стабільну підтримку.
Як ми будемо працювати над вашим проектом
1
Интерв'ювання та моделювання
Ми задаємо питання та з'ясовуємо потреби. На основі отриманої інформації моделюємо всі процеси вашої роботи на доступних нам типових рішеннях та виявляемо недостаючі елементи.
2
Написання ТЗ на доопрацювання та постановка завдань
На основі інформації про недостаючі елементи типових решень ми створюємо технічне завдання на доопрацювання. Керівник проекту розбиває його на підзадачі та розподіляє між членами команди.
3
Доопрацювання та тестування. Фіксація трудовитрат
Доопрацювання, надбудови розбиті на окремі етапи та завдання, по мірі виконання яких ми фіксуємо витрати робочого часу (інформація є відкритою для замовника). Всі наші доопрацювання проходять етап тестування, що зменшує кількість грубих помилок.
4
Навчання та впровадження
Ми допомогаємо користувачам познайомитися з ррішенням, даємо зрозумілі та чіткі інструкції по роботі з ним. Після успішного проходження этапу тестування доопрацювань користувачі можуть переходити до введення початкових залишків та запуску.
5
Підтримка та гарантії
Ми надаємо підтримку та виправляємо всі виявлені в процесі роботи з програмами недоліки (якщо є такі), навіть якщо робота вже повністю сплачена.
Скільки інвестувати в автоматизацію?
Визначайтеся самі!
Ви ставите завдання та вносите передплату, орієнтуючись на обсяг плануємого завантаження спеціалістів. Ориєнтовна ставка — 20 Євро/година роботи спеціаліста.
Трудовитрати кожного працівника відображаються в CRM Бітрікс24. Ця інформація з розшифровкою кладеться вам на стіл.
Ви бачите результати нашої роботи (їх ми обговорюємо з вами не рідше 1 разу на місяць) та витрачений час, самі визначаєте пріоритетність завдань та бюджет.
Залиште заявку та ми відповімо на всі ваші «чому?», «як?» та «скільки?»
Повідомте нам, що саме ви хотіли би поліпшити в роботі підприємства,
а ми зробимо експрес-аудит та запропонуємо відповідний набір програмних продуктів та план дій по їх впровадженню!
Даю согласие на обработку моих персональных данных
Заказать экспресс-аудит или получить консультацию
Заполните, пожалуйста, поля ниже
Это абсолютно бесплатно!